Er du på utkikk etter en god restaurant, en livlig bar, en feststemt nattklubb eller moderne eventlokaler i Oslo eller Stavanger?

BAR Social Eating har alt du trenger for en vellykket kveld! Kontakt oss for en hyggelig prat rundt dine ønsker og behov.

BAR Tjuvholmen    ⎪   BAR Vulkan  ⎪    BAR Stavanger  ⎪      Markedsavdeling

BAR Tjuvholmen

Bryggegangen 6,
0252 Oslo

 940 02 094
 tjuvholmen@barsocialeating.no

Daglig leder

Christian Ericsson
christian@barsocialeating.no

For arrangementer

Gabrielle Silsand
 472 46 608
 gabrielle@barsocialeating.no

Ma. - On. 15:00 - 01:00

To. - Fr. 15:00 - 03:00

Lø. 12:00 - 03:00

Sø. 15:00 - 01:00

BAR Tjuvholmen    ⎪   BAR Vulkan  ⎪    BAR Stavanger  ⎪      Markedsavdeling

BAR Vulkan

Vulkan 9,
0178 Oslo

 940 08 182
 vulkan@barsocialeating.no

Daglig leder

Christian Ericsson
christian@barsocialeating.no

Ma. Stengt

Ti. - To. 16:00 - 00:00

Fr. - Lø. 16:00 - 03:00

Sø. Stengt

BAR Tjuvholmen    ⎪   BAR Vulkan  ⎪    BAR Stavanger  ⎪      Markedsavdeling

BAR Stavanger

Kongsgårdbakken 3,
4005 Stavanger

 515 23 399
 stavanger@barsocialeating.no

Restauranten er stengt i hele August grunnet ferieavvikling

Social Club er åpen som vanlig på Fredager og Lørdager 

Ta kontakt til Daglig Leder Melanie Grøndahl på melanie@barsocialeating.no for spørsmål eller andre henvendelser

Ma. Stengt

Ti. - To. 18:00 - 00:00

Fr. 18:00 - 03:00

Lø. 17:00 - 03:00

Sø. Stengt

Markedsansvarlig

Gabrielle Silsand
 472 46 608
 gabrielle@barsocialeating.no